Klub seniorů

KS - Krajské sportovní hry MSK 19. 5. 2018

22. května 2018, 11.19 | V sobotu 19. května 2018 se naše družstvo seniorů zúčastnilo sportovního klání ve Frýdku Místku v areálu průmyslové školy. Soutěžilo se v různých disciplínách, většinou dovednostních i s trochou prověrky fyzických schopností. Že jsme nedopadli špatně, svědčí fotografie, medaile a diplomy. Mezi nejúspěšnější se zařadily naše ženy a to konkrétně Hanka Míčková se dvěma medailemi a Mirka Opluštilová s jednou medailí. Čest v kategorii mužů zachránil Jirka Opluštil, také se dvěma medailemi.
Organizátoři okresní organizace SČR zajistili občerstvení, velice chutný oběd v místní jídelně a celý bezchybný program.
Stanislav Horvath

 

 

 

KS - Oslava svátku matek

15. května 2018, 08.43 | DEN MATEK v Klubu seniorů Fryčovice

Den, kdy se vzdává hold matkám má svou tradici i v našem klubu,
projev úcty i uvítání bylo vyřčeno ústy předsedy.
Emočně silné chvíle vzpomínek, ale současně, každý po svém, i připomenutí
našich maminek, které pro nás znamenaly domov i místa, která pro nás,
třebaže po mnoha letech, stále hodně znamenají.
Momenty setkání k lidskému štěstí náleží a k úsměvné pohodě patří vždy
prostřený stůl a přátelé.
To vše bylo pro více jak pět desítek členů ve středu 9. května připraveno.
Tyto významné chvíle jsme v našem klubu jsme prožívali díky obětavým členkám, které nastavily svůj čas a ochotné ruce a my ostatní si prožité chvíle zařadíme k pěkným vzpomínkám.
Mgr. Miluška Strakošová

 

 

 

KS - Poslední volné místa - Zájezd na zámek Lednice a lázně Luhačovice

11. května 2018, 10.18 | 17. 5. 2018 čtvrtek. Cena zájezdu 300 Kč, bližší informace na tel.723 273 657.

 

 

 

KS - Relaxací proti stresu - Beseda s Mgr. Janou Poláškovou

11. května 2018, 10.00 | Relaxací proti stresu beseda s Mgr. Janou Poláškovou

Dopis Adama Prokopa a Barunky Zíkové, přečtený PhDr. Dagmar Kovářů , byl potěšujícím úvodem k setkání. Oba studenti , aktivní účastníci jedné z předchozích besed , svými znalostmi a nadšením vzorně reprezentovali svou ostravskou alma mater. Byli jsme jimi povzneseni a zdá se ,dle jejich pozdravného dopisu, že se i oni cítili v našem prostředí spokojeně a těší se na další shledání a spolupráci.
Téma přednášky Mgr. Jany Poláškové ,, Relaxací proti stresu‘‘ 18. dubna přilákalo 43 posluchačů. Bylo poučné dovědět se mnohé o relaxačních cvičeních , aktivně si vyzkoušet psychologické či jiné techniky dostávání stresu pod kontrolu . Dobíjet energii , přispět k výkonnosti, dobré náladě a tím i ke zdraví chceme všichni . Přednáška byla opět poučná, interesantní , na vysoké úrovni .
Mgr. Miluše Strakošová

 

 

 

KS - POZOR ZMĚNA!!! Zájezd do Polska úterý 29. 5. 2018

11. května 2018, 09.45

 

 

 

KS - Zájezd na zámek Lednice a lázně Luhačovice 17. 5. 2018

26. března 2018, 13.32 | 17. května 2018 odjezd v 5.30 od Sokolovny. Cena 300 Kč, platba 2.května v klubu seniorů.

 

 

 

KS - Písní vítáme jaro

26. března 2018, 13.12 | Písní vítáme jaro 21. března 2018

Letos se nám jaro stále vyhýbá, občas jen zbrkle nakoukne a zase se někam schová. Třeba za studenou frontu a my stále teplými čepicemi kryjeme jarní excesy. V klubu bylo ve středu příjemně teploučko, harmonika čekala na pokyn a přítomní ladili do písničky. A zpívalo se o dušu … Dostali jsme slovu, pozdravili písní první jarní den, ale ty, jaro, jsi nám letos zůstalo něco dlužno…
Mgr. Miluše Strakošová

 

 

 

KS - sportovní zápolení

20. března 2018, 13.27 | Sportovní zápolení - 14 . březen 2018

Předjaří nabíralo sílu a poznenáhlu dávalo o sobě vědět, v klubu naplánované sportovní zápolení mělo pozvednout mysl i členy ze židlí. Šlo o to - aktivně protáhnout tělo po zimě, restartovat mysl. Aktivní příchozí si neváhali vybrat jednu z nabízených disciplín a spontánně se do programu zapojovali. Kdo chtěl, užil si i povídání a kdo se zalekl, zůstal doma - těch bylo tentokrát více i když účast dvou desítek členů se nezdá být zanedbatelná... Míření na terč šipkou a venku se vzduchovkou na terč daly průchod soustředění, ale i veselí. Brejličky se rosily, ale ruce netřásly. Nemohly, už kvůli ctižádosti. U dvou stolíků se mastily žolíky, střídalo obsazení , kibicovalo i ujasňovala pořadí. Z uspokojených pohledů bylo patrné, že komu karty v ruce šustí, toho štěstí neopustí. Kéž by tomu tak bylo , dnes a vždycky.
Mgr. Miluše Strakošová

 

 

 

KS - Oslava MDŽ v Klubu seniorů Fryčovice

12. března 2018, 09.12 | Oslava MDŽ v Klubu seniorů Fryčovice středa 7. březen 2018

S brilantním chováním mužů se maminky, báby i prabáby v našem klubu setkávají každý týden. To středeční, které předcházelo 8. březnu, bylo ještě o nějaký level výš výrazněji postavené. Přivítání při vstupu, sváteční úbor předsedy, připravené vázy, úsměvy…
,,Neopouštíme tradice, ctíme svátek všech žen, ať hezký pro Vás všechny je dnešní den,, - povzbudivá slova předsedy uvedla setkání a předcházela obdarovávání žen snítkou květů .Padla i pusa , nebylo jich hodně , záleželo jen na odvaze gratulantů . Nevadí , vždyť doma máme své dědečky, kteří nám to vynahradí….
Talíře se zákuskem a pohoštěním na čisťounkých ubrusech byly jako vždy příjemným odreagováním. I sluníčko po dlouhé zimě na moment zvědavě zakouklo. A pak se už jen povídalo, povídalo. Ach, zase ta akustika…Aby nám nic neuniklo, museli jsme se víc semknout. A tak podle pravdy jsme měli zase k sobě o kus blíž.
Mgr. Miluše Strakošová

 

 

 

Plán činnosti Klubu seniorů Fryčovice

12. března 2018, 09.08

 

 

 

Strana výpisu

2

 

Napište nám

Jméno:

E-mail:

Telefon:

 

Text zprávy:

 

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

Doporučené odkazy

fry-relax-centrum.jpg

 

evropska-databanka.jpg   policie-cr.jpg

Počasí

Středa 12.12.

3 °C

-5 °C

Čtvrtek 13.12.

1 °C

-6 °C

Mapa srážek

Mapa oblačnosti

Ke čtení dokumentů

Ostatní

  • Novinky pomocí RSS

    Čtěte aktuální články pomocí RSS

  • Dostávejte nejnovější články z obce přímo do e-mailu.