Klub seniorů

Senioři - Turnaj v šipkách

27. ledna 2015, 10.09 | Hned další středu 21.1.2015, jsme se sešli v KS a tentokrát jsme soutěžili o prvenství v házení šipek na cíl. O co miň bylo soutěžících o to víc bylo fanoušků a poradců.Soutěžilo se v trojčlenných družstvech a vítězové postupovali do dalšího kola. Ve finále předvedl nejjistější ruku Jiří Opluštil a tak se stal prvním vítězem tohoto přeboru Jako odměnu obdržel krásný diplom a jak vidíte na fotografii i pěknou cenu. Věříme, že se tyto společenské hry staly pravidelnou náplní naších středečních posezení v klubu.

 

 

 

Senioři - Turnaj - " Člověče, nezlob se! "

21. ledna 2015, 09.40 | Jako tradičně jsme se v KS sešli ve středu, tentokrát byl na programu turnaj ve hře "Člověče, nezlob se".
Ke stolům zasedlo 16 soutěžících a ostatní se pustili do fandění a povzbuzování. Po prvním kole se čtyři vítězové utkali o prvenství. V tomto finále stálo nejvíc štěstí u Zdeňka Míčka a tak se stal prvním vítězem této, doufám, tradiční akce. Zase máme k sobě blíž. Podstatné je pookřát, nemyslet na problémy, neschovávat se za věkem. Vítězství proto právem patří všem.
V některém příštím setkání se uskuteční ještě turnaj v " Šipkách". Doufáme, že se zúčastní stejný, ne-li větší počet soutěžících a fanoušků.

 

 

 

Senioři - Rozloučení s rokem 2014

6. ledna 2015, 10.18 | Mimořádně jsme se tentokrát sešli v KS už v pondělí 29. prosince 2014, abychom se rozloučili pro nás s jubilejním rokem. V úvodním projevu předsedkyně klubu Dana Měkýšová vyzvedla , ocenila a rozloučila se s dlouholetými členy výboru - Zdeňkem Moravcem, Libuší a Milanem Šmiřakovými , Annou Bílkovou, Vlastou Volnou a Ladislavem Rimlem , kteří ze zdravotních důvodů postoupili své funkce .Zazněla slova poděkování za obětavost , svědomitost a hlavně časovou investici , kterou všichni do svých klubových povinností vkládali. Volná zábava mohla začít . K tanci a poslechu hrál TSO( Turistický Symfonický Orchestr) pod vedením Milana Šmiřáka ml. Proběhlo také losování malé tomboly, kde se štěstí na některé široce usmálo a okolo některých jenom prošlo. Nikdo z toho nebyl smutný a jak dokládají přiložené snímky, skvělá nálada opanovala všechny přítomné. Tak veselo v klubu už dlouho nebylo.Zábava vrcholila v pozdním večeru. .Teď si jenom můžeme přát, aby i ten nový rok 2015, byl stejně úspěšný, jako ty uplynulé a abychom se v co největší míře dál a rádi setkávali.

 

 

 

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015

31. prosince 2014, 17.18 | V předvánoční středu 17. 12. 2014, náš KS pořádal přátelské posezení u vánočního stromečku. Před samotným setkáním, se ještě uskutečnila vycházka ke Seibertové studánce. Potom jsme se prochladlí, ale s pocitem, že jsme udělali i něco pro své zdraví se zúčastnili hojně navštíveného setkání. Pro všechny se podával výborný guláš a v družné náladě jsme poseděli a užili si trošku klidu v tom předvánočním shonu.Ještě jedno setkání v letošním jubilejním roce, který byl 20 v historii klubu a máme tady rok 2015.

 

 

 

Beseda s paní MUDr. Marcelou Chalupovou

2. prosince 2014, 10.26 | Beseda s MUDr. Chalupovou

Ve středu 26.listopadu2014 se uskutečnila beseda s naší paní doktorkou Marcelou Chalupovou v prostorách Klubu seniorů na téma "Onemocnění močových cest".
Velice aktuální téma pro nadcházející zimní počasí, přilákalo asi čtyřicítku lidí, kteří se zájmem vyslechli rady paní doktorky, jak se co nejlépe chránit před onemocněním. Došlo také na zajímavé dotazy, na které se nám dostalo odborné odpovědi ke spokojenosti všech zúčastněných.
Doufáme, že si všichni účastníci vezmou tyto rady k srdci a v pořádku přečkají nastávající zimní období.

 

 

 

Setkání s cestovatelem Ing. Homolou - Barma

14. listopadu 2014, 10.43 | Středy jsou tradičním dnem, kdy se scházíme v prostorách KS. Tentokrát nás přišel navštívit ing. Homola a promítl nám zajímavý cestopisný dokument ze své návštěvy, pro nás exotické země Barmy. Krásné snímky a zajímavý slovní doprovod velmi zaujal asi třícet seniorů a tak i po skončení přednášky zůstala skupinka zvídavých a ještě dlouho se diskutovalo o cestování po různých koutech světa. Všichni se těšíme na další setkání s tímto cestovatelem, který se právě v těchto dnech chystá navštívit Mongolsko a tak doufáme, že se po návratu s námi rád podělí o své zážitky z této země.

 

 

 

PLÁN ČINNOSTÍ KS VE FRYČOVICÍCH NA LEDEN - ČERVEN 2013

5. prosince 2012, 09.02

 

 

 

KS - Plán činností září - prosinec 2012

17. září 2012, 12.48

 

 

 

 

Strana výpisu

9

 

Napište nám

Jméno:

E-mail:

Telefon:

 

Text zprávy:

 

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

Doporučené odkazy

fry-relax-centrum.jpg

 

evropska-databanka.jpg   policie-cr.jpg

Počasí

Pátek 18.01.

3 °C

-8 °C

Sobota 19.01.

1 °C

-8 °C

Mapa srážek

Mapa oblačnosti

Ke čtení dokumentů

Ostatní

  • Novinky pomocí RSS

    Čtěte aktuální články pomocí RSS

  • Dostávejte nejnovější články z obce přímo do e-mailu.