Setkání v klubu na téma Smažení vaječiny
Jako tradičně jsme se letos těšili na smažení vaječiny, které se obvykle odehrávalo na místním hřišti. Vzhledem k přestavbě areálu jsme se sešli v klubu a tam jsme si alespoň symbolicky předali informace o historii smažení vaječiny a jaké nás k tomu pojí vzpomínky z dětství a mládí. Bylo toho hodně. Vaječina se smažila na ohni v kotlících v místních lesích, u potoka, na hřišti nebo farské zahradě a nechyběla ani hudba. Lidé se na tuto akci vždy velmi těšili. V podstatě jsme se krásně přesunuli do společných vzpomínek a zároveň příjemně strávili odpoledne při dobrém čepovaném pivečku ze soudku.
Dagmar Masopustová
Výbor Klubu seniorů Fryčovice