Aplikace do mobilních telefonů

Obec Fryčovice pořídila pro snadnější informování občanů i návštěvníků aplikaci do mobilních telefonů. Vedle základních informací jsou zde k dispozici i aktuality o dění v obci.

Velkou výhodou je možnost zasílání oznamovacích zpráv, které se automaticky objeví v oznamovací liště každému, kdo si aplikaci stáhnul. Tímto způsobem bude možno rychle informovat o aktualitách a dění v obci – např. o vypínání elektrické energie, odstávce vody, konání kulturních akcí atd.

Aplikace je zdarma ke stažení pro systémy Android a iOS


Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,

Vobci Fryčovice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v obci Fryčovice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozdřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění v obci Fryčovice.

Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a vypádky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu?

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a y už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT OBEC FRYČOVICE

Děkuji Vám,

V úctě,

Leo Volný, starosta

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánované události obce Fryčovice

Obecní rozhlas

rozhlas

 

 

 

 

MSK

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2019 obci Fryčovice investiční dotaci z programu na podporu JSDH 2019, dotační titul na pořízení nového dopravního prostředku JSDH. Výše této dotace činí 225 000,00 Kč a byla použita na nákup dopravního prostředku. Celková pořizovací hodnota činí 1 282 152,00 Kč.

 


TOP
×
csendejapl