Klikněte pro přečtení označeného textu! Aplikace do mobilních telefonů Obec Fryčovice pořídila pro snadnější informování občanů i návštěvníků aplikaci do mobilních telefonů. Vedle základních informací jsou zde k dispozici i aktuality o dění v obci. Velkou výhodou je možnost zasílání oznamovacích zpráv, které se automaticky objeví v oznamovací liště každému, kdo si aplikaci stáhnul. Tímto způsobem bude možno rychle informovat o aktualitách a dění v obci – např. o vypínání elektrické energie, odstávce vody, konání kulturních akcí atd. Aplikace je zdarma ke stažení pro systémy Android a iOS Mobilní rozhlas Vážení spoluobčané, Vobci Fryčovice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v obci Fryčovice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozdřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění v obci Fryčovice. Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a vypádky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu? Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a y už se danou věcí budeme zabývat. To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA: Přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko Přes webovou stránkou: www.frycovice.mobilnirozhlas.cz Vyplněním registračního letáku a předání na podatelně obecnho úřadu POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT OBEC FRYČOVICE Děkuji Vám, V úctě, Leo Volný, starosta                

Aplikace do mobilních telefonů

Obec Fryčovice pořídila pro snadnější informování občanů i návštěvníků aplikaci do mobilních telefonů. Vedle základních informací jsou zde k dispozici i aktuality o dění v obci.

Velkou výhodou je možnost zasílání oznamovacích zpráv, které se automaticky objeví v oznamovací liště každému, kdo si aplikaci stáhnul. Tímto způsobem bude možno rychle informovat o aktualitách a dění v obci – např. o vypínání elektrické energie, odstávce vody, konání kulturních akcí atd.

Aplikace je zdarma ke stažení pro systémy Android a iOS


Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,

Vobci Fryčovice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v obci Fryčovice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozdřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění v obci Fryčovice.

Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a vypádky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu?

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a y už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT OBEC FRYČOVICE

Děkuji Vám,

V úctě,

Leo Volný, starosta

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánované události obce Fryčovice

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecní rozhlas

rozhlas

 

 

 

 

logo

Přírodní zahrada ZŠ Fryčovice

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Předmětem projektu je vybudování školní zahrady v přírodním stylu pro zahradu včetně prostorového řešení přírodních prvků a výukových doplňků, pro podporu výuky dětí ve venkovním prostředí v návaznosti na samotnou stavbu školy. V areálu školní zahrady byly provedeny terénní úpravy se založením záhonů, výsadbou dřevin a rostlinného materiálu. Byla vybudována venkovní učebna pro výuku environmentálních věd a přírodní dětská učebna pro výtvarné činnosti. Dalšími částmi, které jsou přínosem pro environmentální výuku žáků, v příjemném prostředí kvetoucích rostlin i přírodních prvků, jsou hmatové obrazce, vrbová chýše, vrbový tunel – vše z přírodních materiálů. Byly pořízeny ptačí budky s pítky, která si žáci sami sestavili, hmyzí hotel, bylinková spirála, lavice okolo stromu a instalovány kompostéry nebo výukové prvky.
Učitelé absolvovali certifikované workshopy. 
Celkové způsobilé výdaje: 453 542 Kč
Výše příspěvku SFŽP ČR: 375 073 Kč
Výše příspěvku žadatele: 78 469 Kč
www.mzp.cz | www.sfzp.cz

 

MSK

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2019 obci Fryčovice investiční dotaci z programu na podporu JSDH 2019, dotační titul na pořízení nového dopravního prostředku JSDH. Výše této dotace činí 225 000,00 Kč a byla použita na nákup dopravního prostředku. Celková pořizovací hodnota činí 1 282 152,00 Kč.

 


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!