Klikněte pro přečtení označeného textu!  Ihned po vyhlášení bude u prodejny Hruška probíhat prodej kvítek - Letniček a bylinek za výhodné ceny. Z nabídky vybíráme muškáty, pelargonie, begonie, karafiátky, macečky a další výběr dle aktuální nabídky. Prodej potrvá dle zájmu asi do 12 hod.  Studénka drůbež uskuteční prodej v sobotu 15. května 2021 od 13-13:15 hod. u sokolovny. K prodeji nabízí kuřice, chovné kohouty, krůty bílé a bronzové, káčata, brojlerová kuřata, kalimera, housata, husokačeny, týdenní brojlerky 20 Kč, krmné směsi a vitamíny. Prodej i v místě Studénka po tel. domluvě 720 355 216.

 Ihned po vyhlášení bude u prodejny Hruška probíhat prodej kvítek - Letniček a bylinek za výhodné ceny. Z nabídky vybíráme muškáty, pelargonie, begonie, karafiátky, macečky a další výběr dle aktuální nabídky. Prodej potrvá dle zájmu asi do 12 hod. 

Studénka drůbež uskuteční prodej v sobotu 15. května 2021 od 13-13:15 hod. u sokolovny. K prodeji nabízí kuřice, chovné kohouty, krůty bílé a bronzové, káčata, brojlerová kuřata, kalimera, housata, husokačeny, týdenní brojlerky 20 Kč, krmné směsi a vitamíny. Prodej i v místě Studénka po tel. domluvě 720 355 216.

Plánované události obce Fryčovice

Obecní rozhlas

rozhlas

 

 

 

 


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!